Kapat
Genel 0

GTA 5 Premium online modunu duyurdu

Dünya üzerinde popülerligini kazanmiş olan Grand Theft Auto V premium online sürümünü bügün resmi olarak basina duyurdu.Rockstar’ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada GTA V premium online Xbox One, PC, ve PS4′ de gelecek.

Oyuncuların vazgeçilmez oyunu olan GTA 5′ in premium online sürümü bügün basina duyuruldu.Son dönemlerde satişlarin düşmesi nedeniyle Rockstar Games düşüşü engellemek için kullanicilarina premium onlineyi duyurdu.Premium online modunu oynamak isteyen kullanicilarin GTA’nin ilk çıktıgı dönemlerden bu yana online’a gelen sayısız içerige ve yeni gelen oyunculari adapte etmek için duyurulmuş durumda.

Oyuncularına premium online ile Criminal Enterprise başlangiç paketinide veriyor.Bu sayede mülk, para, araç, silah gibi pek çok ürün kazanabilme şansina sahip oluyorsunuz.Paket içindeki en dikkat çeken ayrinti ise 10 milyon degerinde oyun içi para ve 1 milyon dolar online’da kullanabileceginiz sanal paranin sahibi oluyorsunuz.

Grand Theft Auto V  Premium Online şu anda steam’da 266 TL iken, Xbox store’de ise indirimli olarak 242 TL sahip olabiliyorsunuz.Henüz PlayStation store üzerinde satişi bulunmuyor.

Araçlar Obey Omnis, , Enus Windsor, Dune FAV, , Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Western Zombie Chopper, Banshee, Maibatsu Frogger.

Silahlarda ise Keskin Nişancı Tüfeği, Bomba Atar ve Makineli Tabanca Bulunmakta.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir