Kapat
Sinema 0

GORA 2 Geliyor.. Arif ve 216 Çok Yakında!

GORA 2 Geliyor! Arif ve 2016 Çok Yakında.. Cem Yılmaz’ ın söyledikleri doğruymuş!

Cem Yılmaz‘ ın Instagram hesabında aylar önce yaptığı paylaşım sinemaseverlerin kafalarını karıştırmıştı. Cem Yılmaz‘ ın daha önce de heyecan yaratmak için yaptığı bu tür paylaşım ve gönderiler gibi olduğunu düşünsekte bir yanımız her zaman acaba mı? sorusunu soruyordu.

arif-ve-2016-cemyilmaz-paylasimi-aslantek

GORA zamanında büyük gişe rekorları kıran, Türkiye komedisine oldukça şeyler katmış bir film. Ben bir GORA sever olarak kaç kez izlediğimi bilmiyorum, hala açıp izleyip güldüğüm oluyor doğrusu.

Cem Yılmaz‘ ın bu paylaşımı beni bile fazlasıyla heyecanlandırmış, meraklandırmıştı. GORA 2 diğer bir adıyla Arif ve 216 filmi eğer gerçek olur ve yayınlanırsa, gişeleri yine alt üst edeceğini düşünüyorum açıkçası. Cem Yılmaz‘ ın bu gönderisini onaylayan sözler 216 karakterini canlandıran Ozan Güven‘ den geldi. Ozan Güven‘ in yaptığı açıklamalar bizi daha da heyecanlandırıp, filmin gelme ihtimalini kesin olarak gösterdi.

Ozan Güven ile yapılan röportajda film hakkında bir kaç detaya ulaşabildik. Projenin bitimine çok az kaldığını söyleyen Ozan Güven ayrıca GORA filminde oynayan karakterlerin hemen hemen hepsinin yeni filmde rol alacağını söyledi.

Cem Yılmaz‘ ın yazdığı tüm filmlerinde sevdiği, iyi dost olduğu aynı karakterleri oynattığını zaten biliyoruz. Bu filmde de aynı isimleri göreceğimiz kesin.

GORA 2 yani Arif ve 216 kapak resmi şimdilik aşağıda, tabi ki değişmesi olası.

cem-yilmazda-yeni-film-arif-ve-216-insan-ol-biraz

Bu kapak resminin bile yeterli olduğu ikinci film bakalım ne zaman karşımıza çıkacak. Heyecan ve merakla bekliyoruz. Umarız fazla zaman almaz ve Cem Yılmaz komedisine tekrar tanık oluruz. Uzun süredir çektiği filmler de GORA çizgisini tutturamayan Cem Yılmaz GORA‘ dan sonra AROG ile 2. film düşüncelerini yaratsa da AROG, GORA‘ dan bağımsız bir film olmuştu. Açıkça söylemek gerekirse GORA‘ dan sonra hiç bir Cem Yılmaz filmi aynı tadı verememiş, GORA komedisine ulaşamamıştı. Umarız ki Arif ve 216 yada diğer bir adıyla GORA 2 aynı başarıyı, mizahı ve komediyi yakalar.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir