Kapat
Oyun 0

God of War dosya boyutu belli oldu

God of War’un çıkmasına az bir zaman kala boyutu da en sonunda belli oldu.

Paylaşılan bilgilere göre God of War’un dosya boyutu 44.6 GB. Geçtiğimiz zamanlarda Sony tarafından onaylandığı bilgilere göre, God of War için incelemeler 12 Nisan saat 10:01’de (Türkiye saati) sona erecek ve bu dakikadan sonra oyunun incelemeleri yayınlanmaya başlayacak. God of War 20 Nisan tarihinde PlayStation 4 platformu için çıkışını yapacak.

God of War açık dünya bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ancak yapımcıların yaptığı açıklamalara göre oyuncuların dikkatlerinin dağılmaması için gayret ettiklerini de belirtiyorlar. God of war PlayStation Store üzerinde 209 TL ile satışa sunulacak. God of War’un türkçe alt yazı seçeneğinin de olacağını belirtmek isteriz.

Oyun hakkında

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor.

Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli.

God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

 

 

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir