Kapat
Oyun 0

Fifa Mobile İndir.. IOS ve Android için artık indirilebilir.

Fifa Mobile İndir, Fifa Mobile yayınlandı. Hem Android hemde IOS marketlerde artık indirilebilir!

EA Sport tarafından duyurulan, önce indirmeye açılıp daha sonra bazı sorunlardan dolayı geri çekilen Fifa Mobile tam olarak indirilebilir hale geldi. Uzun süredir oyuncuların merakla beklediği oyun artık marketlerde mevcut. Büyük ilgi duyulması beklenen oyunun Android boyutu 100MB iken IOS‘ da bu durum 118MB olarak belirlenmiş. Boyutlarının da gayet iyi olması, akıllı telefonlarımızın hafızalarını yormaması oldukça güzel olmuş.

Aynı zamanda Fifa 16‘ nın iPhone 5s ve üzerine kurulması, Android tabanlı çoğu telefonda kasma problemlerinin olmasının yanında Fifa Mobile tüm cihazları yeterince iyi şekilde destekliyor. Buda oyuna olan ilgi ve merakı arttırıyor. Değerlendirmeye aldığımızda oldukça başarılı bulduğumuz EA Sports‘ un yeni oyununda 30 lig, 650 takım ve 17 bin gerçek oyuncu bulunuyor.

fifa-mobile aslantek

Ayrıca EA Sport bu yeni mobil tabanlı spor oyununda oyuncuların birbirleriyle sohbet etmelerine, alışveriş ve hediye yollamalarına imkan vermiş. Buda oyunun güzel özelliklerinden sadece bir tanesi. Aynı zamanda Futbol Topluluklarının oluşturulup kullanıcıları bu topluluklarda birleştirme fikride yeterince başarılı olmuş. Biz oyunu sizler için denedik ve şimdilik bir problem göremedik. Yakında oyun ile ilgili inceleme ve püf noktalarını anlatacağımız videomuzu paylaşacağız. Yeni oyun haberleri, oyun incelemeleri ve teknoloji haberlerinde görüşmek üzere.

Android                                                        Fifa Mobile                                                                     İndir
IOS                                                                Fifa Mobile                                                                     İndir

Aslantek | Teknoloji Haber Sitesi

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir