Kapat
Oyun 0

Diablo 4 Geliyor… Blizzard duyuracak!

Diablo 4 Geliyor! Blizzard yeni bir Diablo oyunu, yada mod duyuracak!

Bir süredir Blizzard tarafından verilen iş ilanlarından yola çıkarak yeni bir Diablo oyunu geleceğini düşünmüştük. Muhtemel olarak bu oyunun Diablo 4 olacağını tahmin etsekte kesin bir bilgi hiç bir zaman olmadı. Blizzard‘ ın en iyi yaptığı işlerden biri olan haber sızdırmama durumu bu seferde işe yaradı. Yine bir bilgi sızmadı. Sadece Blizzard‘ ın arkasında bıraktığı izlerden yola çıkarak yeni bir Diablo oyununun geleceğini tahmin ediyoruz.

Aslantek Teknoloji Haber Sitesi olarak en küçük bilgileri bile sizlere aktarıyoruz. Teknoloji Haberlerini en doğru şekilde hazırlayıp en iyi, Teknoloji Sitesi olmak için uğraşıyoruz. 4-5 Kasım tarihinde düzenlenecek olan BlizzCon etkinliği Diablo‘ nun 20. yılına denk gelecek.

Söylenenlere göre Blizzard bu etkinlikte yeni bir Diablo oyunu duyuracak. Oyun Diablo 4 yada Diablo 2 için HD Remake olacak. Şuanda Blizzard‘ ın Diablo 2 için mod mu yoksa serinin devamını mı yapacağını kesin olarak bilmiyoruz. Elimize geçen tüm haberleri aktarmaya devam edeceğiz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir