Kapat
Oyun 0

Detroit: Become Human çıkış tarihi duyuruldu

Geliştirici Quantic Dream ve Sony Interactive Entertainment, Detroit: Become Human’ın resmi çıkış tarihini duyurdu.

Oyun 25 Mayıs tarihinde PlayStation 4 için yerini alacak. Çıkış tarihinin duyurulmasından sonra PlayStation Store üzerinde ön siparişe açıldı. Dijital Deluxe Sürüm fiyatı 209,00 TL.

Paket içeriği ise:

  • Heavy Rain, PS4™’te. Ön sipariş vererek hemen PS4™’te oynamaya başlayın.
  • Dijital sanat kitabı.
  • Dijital Deluxe Oyun Müzikleri.
  • Avatarlar.
  • Cyber Life ve Ana Karakter PS4™ dinamik temaları.

Detroit, 2038. İnsana benzeyen androidler insan işgücünün yerini almıştır.

Asla yorulmazlar, asla itaatsizlik etmezler ve asla “hayır” demezler… Ta ki bir şeyler değişene kadar.

Kendi hikâyenizi anlatın ve yaptığınız her seçimin sonuçlar doğurduğu giderek dallanan bir hikâyede ahlâki ikilemlerle ve düşündürücü durumlarla yüzleşin.

Yaptıklarınız ve kararlarınız androidlerin kaderini ve belki de tüm şehrin geleceğini şekillendirecek.

Oynanabilir karakterler:

Connor: 

Detroit’in kaynayan başkentindeki olay mahallerini ve suç vakalarını inceleyen, teknolojinin son harikası bir prototip android rolünü üstlen.

Özel soruşturma görevlisi Connor olarak görevin, Detroit Emniyeti’ne, programları dışına çıkan, sahiplerini terk eden veya suça yönelen aykırıları yakalama konusunda yardım etmek.

İşini yaparken soğukkanlı, dikkatli ve analitik davranabilecek misin? Yoksa android dostlarının davasını haklı bulacak ve görevinin doğruluğunu sorgulamaya mı başlayacaksın?

Markus:

Bir android ayaklanmasına dönüşebilecek kıvılcımı yakma şansın, programı dışına çıkan bir ‘aykırı’ olan Markus’tan geçiyor.

Sahibinden kaçıp muhaliflerle dolu, büyüyen bir yeraltı grubuna katılan Markus, Detroit’teki android nüfusunun örgütlü bir şekilde özgürleştirilmesi hareketinin kontrolünü ele alıyor. Peki insanlara güçlü bir mesaj göndermek isteyen Markus’la barış yanlısı bir yol mu izleyecek, yoksa şiddete meyilli olmayı mı seçeceksin?

Kara:

Detroit’in yoksullaşan ve bitap hâldeki yanını, programı dışına çıkan yeni üretim bir androidin gözlerinden gör.

Korumaya yemin ettiği masum bir kızla kaçan bir aykırı olarak sınıflandırılan Kara, çevresindeki adaletsizlikleri kabul etmeyi seçeceğin veya taşıyıcılığını yaptığı çocuğu korumak için bir şeyler yapmaya çabalayacağın vahşi bir dünyada bulunuyor.

 

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir