Kapat
Oyun 0

Dark Souls: Remastered için oynanış videosu yayınlandı

Dark Souls: Remastered için PlayStation 4 Pro üzerinden 30 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Dark Souls: Remastered, 25 Mayıs tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Oyun çıkmadan önce ücretsiz ağ testi denilen bir çeşit açık beta gibi bir etkinlik düzenlenecek. Oyunculara oyunu ve oyunun çevrimiçi özelliklerini denemelerini sağlayacak.

From Software, Souls serisinin ilk oyunu Demon’s Souls ile yola çıkmışlardı. Daha sonrasında ilk Dark Souls konsollar için 2011’de ve 2012 yılında ise Windows, PlayStation 3 ve Xbox için Dark Souls: Prepare to Die Edition yayınlanmıştı. 2 yıl aradan sonra Dark Souls II PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 üzerinde çıkışını yapmıştı. Dark Souls II: Scholar of the First Sin Edition aynı ilk oyunda olduğu gibi yeni eklemeler yapmış ve gidişatında değişiklikler yapmıştı. En son ise serinin son oyunu Dark Souls III olmuştu. 2016 yılında Dark Souls III çıkışını yaptı. Şimdi ise Dark Souls ilk oyununun Remastered hali ile karşımıza çıkıyor. Dark Souls gibi zor yapımları sevenler için müthiş bir fırsat gibi geliyor. Yenilenmiş grafikler ile büyük nostalji yaşatacaklarını ümit ediyoruz.

Dark Souls: Remastered, PS3 ve PS4 Pro grafik karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir