Kapat
Sinema 0

Dağ 2 Filmi Fragmanı yayınlandı. Devamı geliyor..

Dağ 2 Fragman videosu yayınlandı. Başarılı Türk Yapımı filmin devamı geliyor.

İlk filmi 16 Kasım 2012′ de vizyona girmişti. Yönetmenliğini Alper Çağlar’ın üstlendiği Dağ filminin devamı geliyor. İlk film ülkemiz sinemaseverleri tarafından oldukça beğenilmiş ve etkileyici bulunmuştu. Bizce de başarılı olan filmin devamının gelmesine sevindik doğrusu.

dag-2-filmi-fragman-aslantek

Yaklaşık 5 ay önce Dağ II filmi için küçük bir teaser videosu yayınlanmıştı. Fakat bu 1.09 dakika gibi kısa bir süreydi. İkinci yayınlanan ana fragman ise bize filmle ilgili daha fazla detay ve bilgi sunuyor.

Sınır ötesinde, gizli operasyonlara gönderilen ‘Fırtına Getiren‘ ismindeki 7 kişilik bir özel timin yer aldığı filmde ilk filmden iki yakın arkadaş olan Oğuz ve Bekir, Irak’ta IŞİD tarafından infaz edilecek gazeteci Ceyda Balaban’ı kurtarma görevini üstleniyorlar. Savaşın acımasızlığının, Bordo Bereli olmak için alınan eğitimin ve Fırtına Getiren timinin başına gelen olayların işlendiği, anlatıldığı film, 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Yeni filminde oldukça başarılı olacağını düşünüyoruz. Türk Yapımı böylesine başarılı filmleri görmek oldukça gurur verici. Başarılarının devamını diliyoruz.

Dilerseniz aşağıdan yayınlanan yeni ana fragmanı izleyebilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir