Kapat
İnternet 0

Cumali Ceber 2, 8 Haziran 2018’de Vizyonda!

Vine isimli uygulama ile ünlü olan ve YouTube’a direk geçiş yaparak sosyal medyada ününe ün katan Halil Söyletmez, geçtiğimiz yıl vizyona ‘Cumali Ceber’ adında filmiyle sinema dünyasına ilk adımı atmıştı. Şimdi ise serini devamını getireceğini duyurdu.

YouTube’da ünlenen kişilerin film çekmesi artık ülkemizde popüler olmuş durumda. Özellikle Recep İvedik tarzı sinema çekimleri, halkımız tarafından eğlence konusunda çok fazla seviliyor. Bu durumun farkında olan Halil Söyletmez, hem bir YouTube fenomeni hemde kendine özgü bir tipleme oluşturarak topluma kendini sevdirmiş ve geçtiğimiz yıl Cumali Ceber adında bir filmi beyaz perdeye taşımıştı. Film üç gün içerisinde 128 binden fazla izlenmiş ve büyük bir kitleye hitap etmişti. Toplamda ise 461 bin 394 kişi tarafından izlenerek 5 milyon 44 bin TL hasılata ulaşmıştı.

Aradan 1 yıl geçmeden Halil Söyletmez, Cumali Ceber’in devamı olacak Cumali Ceber 2’yi çekmek için çoktan kollarını sıvamış durumda. Bugün ise Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir tweet ile filmin 8 Haziranda vizyona gireceğini duyurdu.

https://twitter.com/HalilSoyletmez/status/975731505145303040

Halil Söyletmez’in 4 ağustos 2017’de çıkardığı filmin üzerinden bir yıl geçmeden hemen nasıl bir senaryo yazıp yetiştirdi hayret verici. Ancak düşük bütçeli yüksek kar oranına sahip olduğu kesin. Bakalım izleyiciler filmin devamını beğenecekler mi? Yakında öğreneceğiz.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir