Kapat
İnternet 0

Çiftlik Bank’ın akrabasıyım beni de kandırdı

Bakanlığın saadet zinciri olduğu belirtilen Çiftlik Bank hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Sizlerinde bildiği gibi Çiftlik Bank‘ın adını son günlerde çok fazla duymaya başladık. Gündemi sürekli meşgul eden bilgilere göre üyelerine para kazandıran bu sistem tam anlamıyla farklı işlemiş durumda.

İlk olarak şirketin Ümraniye‘deki merkez ofisinin boşaltıldığını öğrendik, şimdi ise Mehmet Aydın’ın Uruguay’dan lüks bir daire aldığı ortaya çıktı.

Şirkete parasını kaptıran binlerce kişiden sonra Mehmet Aydın’ın akrabası olduğunu söyleyen Muhammet Aydın,  “Parayla gittik hayvan aldık. Şu an bizim burada hayvanlarımız var ama alamıyoruz. Suç duyurusunda bulunacağız. 50 bin lira para verdim. TIR’ını satıp hayvan alan var. Kendimizi yakalım mı valiliğin önünde? Bu hayvanlar bizim. Ama şimdi bir tane saman balyası bile vermiyorlar. Herhangi bir ödeme yapmadılar. Dediler ki; kişi başı 3’er tane hayvan dağıtıyorlar dediler. Antalya, Ankara, İzmir’den gelen var buraya kadar. Ben Çiftlik Bank’ın sahibinin akrabasıyım. Ben de yatırım yaptım ama biz de gittik. Akrabam tarafından kandırıldım.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca son detaylara göre Mehmet Aydın, firar etmeden hemen önce eşi Sıla Aydın Sosyal‘ı boşamış. Eşi hakkında itiraflarda bulunan Sosyal: “Mehmet bana hep iyi tarafını gösterdi. Benim fikrime göre bu planlanmış bir şeydi. Bu kadar para toplandıktan sonra insan bu kadar kolay kaçamaz. Ben Mehmet Aydın’ı dolandırmış olsaydım servetime servet katmış olmalıydım. Ben Çiftlik Bank ile aklımdaki soru işaretleri dolayısıyla boşandım. O paralar ona helal olmayacak. İnsanları kandırdı. Çiftlik Bank açılışlarına koşarken bir açıklama yapabilirdi. 3 aydır ortada yok. Herkes beni arıyor. Ben 20 yaşındayım hakaretlere uğruyorum” dedi.

Durum böyle olunca, Çiftlik Bank için çok fazla durumun daha ortaya çıkacağı bekleniyor.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir