Kapat
İnternet 0

Çiftlik Bank CEO’su Dolandırdığı Paraları Gösterdi

Binlerce insandan Milyon TL’ler kazanan ve ortalıktan yok olan Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, nispet yaparcasına bir video çekti ve paralarını gösterdi.

Binlerce insanın parasını çalan ve Uruguay‘a kaçan Çiftlik Bank CEO‘su Mehmet Aydın’dan yeni haberler henüz daha gelmeye devam ediyor. Son yayınlanan video ile Çiftlik Bank’ın dolandırdığı kişiler çok sinir olacak. İnsanların soru sorup videolar yayınladığı sosyal medya platformu Papillion‘da bir kullanıcıdan Mehmet Aydın’a soru geldi: Paraları eziyor musun lan, gerçekten sövmücem, hakkını veriyorsan helal olsun” bu şekilde gelen sorulara, Mehmet Aydın’ın daha öncede cevaplar vermiş olduğu platform üzerinden yeni bir cevap gelerek paraların bulunduğu çekmeceyi açtı. Çekmecedeki dolarları gösteren Mehmet Aydın, bu video sayesinde onu savunanlara cevap vermiş oldu.

Kolunda Altın Saat Var

Şimdi yurt dışında Uruguay’da olduğu söylenen Mehmet Aydın’ın kolunda bir altın saat bulunuyordu. Parasıyla ve saatleriyle hava atan Mehmet Aydın‘a tepkiler çok fazla artmaya başladı.
Mehmet Aydın’ın Popillion’da çektiği video şuan kaldırılmış olsa bile, sosyal medya kullanıcıları çoktan YouTube gibi mecralara yüklediler.
Devletin el atmış olduğu bu olayın sonucu ne olacak merakla bekliyoruz.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir