Kapat
Genel 0

Cem Yılmazın Sözü Marka Oluyor

Cem Yılmazın kahkaha yaratan espirisi sonunda marka oluyor

Cem yılmazın gösterilerinde kullandığı bir cümle sonunda bir marka olarak kullanılacak, gerçi o espiri zamanında sosyal ağlarda dilden dile dolaşmış hakkında tonlarca caps’lerde çıkmıştı

Ankarada 10 yıldır gıda sektöründe boy gösteren bir firma “NE VERİİM ABİME” adını pizza markası olarak tescil etmeye başlayıp Patent almak için kolları sıvadı.

Şirketinin Sahibi Olan Niyazi Park’ın açıklaması ise şu şekilde;

“Pizza hamurunu tost haline getirip üretime aldık. Çok fazla ilgi gördü ve halen üretiyoruz. Bunun yanı sıra dürüm pizzayı ürettik. Ülkemizin gıda anlamında tüketim tarzına yakın olması düşüncesiyle yola çıktık ve ürettik. Fakat bir şeylerin eksik olduğunun farkındaydık. Son dönemde yaptığımız sokak anketleri ve araştırmalarımız bizi yeni bir marka ismine itti. Ne olabilir diye düşünürken, ‘Ne vereyim abime’ cümlesinin komedyen Cem Yılmaz tarafından farklı bir üslupla söylendiğini fark ettik. Yani ‘Ne veriim abime…’ Bozmadan bu şekilde gidip Türk Patent Enstitüsüne başvurularımızı yaptık. Sonuç bekliyoruz. İnşallah güzel işler yaparak ülkemize katkı sağlarız”.

 

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir