Kapat
Oyun 0

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster hakkında yeni bilgiler sızdırıldı

Son zamanlarda herkesin merakla beklemiş olduğu Call of Duty MW2 Remaster’a dair yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. En son gelen bilgiye göre oyun sadece tek oyunculu oynanabilecek.

Yaklaşık 1 yıldır beklenen Call of Duty MW2 Remaster için son gelen bilgiler doğrultusunda Nisan ayının sonuna doğru çıkacağı belirtildi. Ancak resmi bir çıkış tarihi şuan yok. Ancak oyun Amazonda görüldüğü ifade edildi. Liste içerisinde oyunun fiyatı 19.99 euro olarak görüntülendi. Ancak çıkış tarihi için 30 Nisan tarihi ve liste fiyatı resmi bir bilgi değil. Henüz duyurulmamış bir oyunun 1 ay sonra çıkması çokta mantıksız değil.

Oyun için doğruluğu kesin ama çokta sevindirmeyecek bir haber var. Son bilgilere göre oyun multiplayer özelliğine sahip olmayacak. Sadece tek oyunculu olarak oynanabilecek oyun, bu bakımdan biraz fazla eleştirilecek gibi duruyor. Ayrıca oyunun bağımsız bir oyun olarak geleceği de bilgiler arasında yer alıyor. Şimdiye dek ortalıkta birçok bilgi yer alıyor olsa da, resmi açıklamalar gelmeden net birşey söylemek doğru olmaz.

Oyun hakkında kesin olarak söylenilecek tek şey, Call of Duty: Black Ops 4’ten önce oyuncuların karşısına çıkacağı. Kısa süre önce bir açıklama neticesinde 12 Ekim’de çıkacağı söylnene Black Ops 4’ün çıkış tarihi sonbahar olarak gösterilmişti.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir