Kapat
İnternet 0

BİM, şimdi de Galaxy Note 8 satacak!

BİM, Samsung Galaxy Note 8’i piyasadaki etiket fiyatından daha ucuza satacağını duyurdu. Daha önce birçok haberini yaptığımız BİM mağazaları, indirimli sattığı birçok cihazdan sonra yeni bir şaşırtma olayına daha imza atıyor.

Ülkemizde birçok teknolojik ürünü çok güzel indirimlerle kullanıcı karşısına çıkartan BİM, kısa süre önce Apple’ın iPhone X model akıllı telefonunu piyasa fiyatından çok daha ucuza satmıştı. Şimdi ise bu yoldan devam eden mağaza, Samsung Galaxy Note 8 model akıllı telefonu 23 Mart’ta mağazalarında satışa çıkartacak. Fiyatın çok daha ucuz olması acaba dedirtmiyor değil. Ürünün afişinde ise “2 Yıl garantili” ibaresi bulunuyor. Ancak Samsung Türkiye garantili mi? Henüz belli değil.

Ürünün afişinde yer alan işlemci modeli Snapragon 835 olarak görülüyor. Sizlerinde az çok bildiği gibi bu model işlemci diğer ülkelerde kullanılan bir işlemci. Türkiye’de kullanılan işlemci ise Exynos 8895 olarak biliniyor. Bu bakımdan kafalardaki soru işaretleri bir kez daha arttı. Son bilgilere göre BİM‘in bazı mağazalarında ürün hakkında bilgi verilmemiş. Bu bakımdan sınırlı sayıda olacağı ve belli bir bölgede satışın yapılacağı düşünülüyor.

Afişte pek fazla detaya yer verilmediğinden ilerleyen günlerde tam olarak bilgi sahibi olacağız. Bakalım BİM, mağazaları neleri duyuracak veya açıklayacak.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir