Kapat
Genel 0

Battlefield 1 İçin Yeni Mod Yolda !!!

Battlefield 1’e They Shall Not Pass genişlemesi ile eklenen Rupture haritasının bütün oyuncular için ücretsiz hale geldiği duyuruldu.

Yapılan açıklamada: “İkinci Marne Muharebesi’ni konu alan ve paslı tank enkazlarının gelinciklerle örtüldüğü Rupture haritasında bugün oynayabilirsiniz. Mayıs’tan itibaren daha fazla haritada, anavatanlarını son nefeslerine kadar savunan Fransız ordusunun tecrübeli gazileriyle oynayabileceksiniz.”

EA DICE, Battlefield 1 ile ilgili planlanmış olan tüm genişletme paketlerini yayınlamış olmasına rağmen, oyunu hemen bir kenara atacakmış gibi görünmüyor. Öyle ki, Şok Operasyonlar adı altında yeni bir mod daha gelecek.PlayStation 4, PC ve Xbox One için yayınlanacak olan Şok Operasyonlar modu, Haziran ayı içerisinde Battlefield 1 oyuncularının beğenisine sunulacak. Mevcut olan Operasyonlar modunun biraz daha farklı bir varyasyonu diyebiliriz.Şok Operasyonlar modunda Giant’ın Gölgesi, Prise de Tahure, Lupkow Geçidi, Zeebrugge ve Somme Nehri haritalarında seçilebilir olacak. Bu haritalar bildiğiniz gibi bu haritaların birçoğu Premium Pass veya yayınlanmış olan tüm genişletme paketleri sahiplerine sunulmuştu, ama Şok Operasyonlar modu kapsamında bütün oyuncular bahsi geçen haritalara ek bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler.

EA DICE stüdyosu tarafından verilen diğer bir bilgiye göre, They Shall Not Pass içeriğinin haritaları yıl boyunca tüm oyunculara birer birer sunulma kararı alınmış. Bunlardan ilki Rapture oldu. Bu haritayı şu andan itibaren ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir