Kapat
Uygulama Çözümleri 0

BANABAK Nedir? BANABAK uygulaması nasıl kullanılır?

Şu sıralar sık sık reklamlarıyla karşılaştığımız P&G ürünlerinin uygulaması olan BANABAK bir çok kullanıcı tarafından kullanılmaya başladı bile. Daha çok üniversite öğrencilerinin kullanımı hedeflenmiş olan bu uygulama çok güzel özellikler ile karşımıza çıkıyor. Bugün sizlere uygulama içeriği ve uygulamanın nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler aktaracağız.

Öncelikle uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirip üye oluyoruz. Eğitim gördüğümüz üniversiteyi belirterek bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Bu noktada üniversitede eğitim görmeyenler için seçmeden geçme seçeneği de sunulmuş. Uygulama içerisinde Profil Resmi yüklendiğinde sizlere 100 BAKS hediye ediliyor.

Peki ya BAKS Nedir?

BAKS uygulama içerisinde gerekli koşulları sağlayarak kazanılan uygulama puanıdır. Bu puan ile alışveriş yapabilir, bazı çekilişlere katılabilir, sürpriz ödüller kazanabilir yada indirim kuponları alabilirsiniz.

Nasıl BAKS Kazanırım?

Uygulamanın sizlere sunduğu bazı seçenekler ile BAKS kazanmak mümkün. Öncelikle sosyal medya hesaplarınızı ekleyerek tam olarak 2500 BAKS kazanabilirsiniz. Toplamda Google, Linkedlin, Twitter, Facebook ve İnstagram olarak 5 sosyal medya hesabını bağlama seçeneği sunan #BANABAK her birini eşleştirdiğinizde sizlere 500 BAKS hediye etmekte. Buradan toplam 2500 BAKS alabilirsiniz. Uygulamanın en çok dikkat çeken kısmı ise alışveriş fişlerimizle BAKS kazanabiliyor olmamız. Alışveriş fişlerinizi uygulamaya okutarak 500 BAKS‘ a kadar kazanmanız mümkün. Bugüne özel olarak bu rakam 1000 BAKS‘ a kadar çıkmakta.

Nasıl BAKS Kullanırım?

BAKS‘ larınızı uygulamanın size sunduğu fırsatlar alanında kullanabilirsiniz. Oradan tıraş makinesi, kişisel bakım ürünleri, uçak biletleri gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde iPhone X‘ inde bulunduğu büyük çekilişe uygulamayı indirip e-posta hesabınızı doğruladığınız da ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

İsterseniz BANABAK uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Google Play  App Store

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir