Kapat
iOS 0

Apple Music Öğrenci İndirimine Türkiye’de Dahil Edildi

Apple’ın online müzik dinleme servisi olan Apple Music dünya genelinde hızla büyümeye devam ederken Apple online müzik servisine daha fazla üye sağlamak için çeşitli yollar deniyor. Geçtiğimiz yıllarda bazı ülkelerde bulunan öğrencilere indirimli Apple Music üyeliği sunan Apple bu ülkeler arasına Türkiye’yi de dahil etti.

Online müzik servislerinin revaçta olduğu günümüzde pek çok online müzik sağlayıcısı daha fazla kullanıcı elde edebilmek için çeşitli yollar deniyor. Daha önce Spotify’ın ülkemizde başlattığı öğrenci indirimine Apple Music’ten cevap gecikmedi. Apple yaptığı açıklamada Türkiye’de bulunan öğrencilerin Apple Music servisinden indirimli olarak yararlanacağını açıkladı.

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre Apple Music bireysel abonelik fiyatlarına %50’lik indirim yapıldı. Apple’ın 115’ten fazla ülkede kullanılabilen Apple Music servisine abone olan kullanıcılar sınırsız bir şekilde 36 milyon şarkıyı dinleyebiliyorlar. Türkiye’de geçtiğimiz günlerde başlayan yeni KDV düzenlemesiyle birlikte zam yapılan Apple Music paket fiyatları bireysel kullanıcılar için 13.99 TL iken 6 kişilik aile paketinin fiyatı ise 20.99 TL olarak açıklanmıştı. macOS, iOS ve Android kullanıcıları bu iki paketten birisini seçerek sınırsız Apple Music deneyimini yalayabiliyorlar.

Yüzde Elli İndirim Yapılıyor!

Türkiye’de de başlayan yeni kampanya ile birlikte Apple Music servisine katılmak isteyen öğrenciler normal kullanıcılardan farklı olarak Apple Music paketlerine yüzde 50’lik indirimle sahip olabilirler.

Şimdilik 82 ülkede kullanılabilen Apple Music Öğrenci kampanyası ile birlikte lise ve üniversite öğrencileri aylık 6.99 TL’ye Apple Music deneyimi yaşayabiliyor.

Burak {Burak}

Kendini bildiğinden beri teknolojiye ilgi duyan Burak edindiği ve edinmekte olduğu gelişmeleri tarafsız bir şekilde aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir