Kapat
Gündem 0

Apple-macOS High Sierra 10.13.4 Güncellemesindeki Sorun!!!

MacOS High Sierra kullanıyorsanız, en son güncellemeyi yülemek istemeyebilirsiniz. Kullanıcıların çogu 10.13.4 olan güncellemeyi yüklemeye çalıştıktan sonra bazi zorluklarla karşılaştıklarını bildirdiler.High Sierra   10.13.4 Güncellemesi’nin  performansı ve güvenliği geliştirdiğini söylüyor. Ancak, bazı kullanıcılar kurduktan sonra yeniden başlatmaya çalıştıklarında Kurtarma Modunda bir hata mesajı aliyorlar. İletilen mesaj ”macOS kurulumunu tamamlayamadi ” diye gelen bu hata mesaji kullanicilari çaresiz bırakıyor.

Bir kullanıcı, Güvenli Mod’a önyükleme yaparak bazı şeyleri yeniden çalıştırabildiğini açıklamasi üzerine,Apple  Stack Exchange’de Apple’ın teknik servisinin kulanicilara Güvenli Mod’a geçtikten sonra Mac’in yüzde 100 oranında beklediğini bildirdi.Hatalara neyin yol açtığına dair herhangi bir cevab bulamayan Apple hatannin en kısa sürede düzelteceigini bildirdi.

Kullanıcilarina seslenen Apple MacOS 10.13.3 güncellemesinde kalmanızı tavsiye ederiz. MacOS sürümünün yüklenmesi Sürüm 10.13.4, güncellemesinin yüklenmesinden sonra işletim sisteminizin  çalışmasının durmasına neden olur. Bu konuda Apple’ı çalişanlari sorunu çözmek için çalişiyorlar Şimdilik 10.13.4′ güncellemesini yüklemekten kaçının diyerek kullanicilarini uyardi.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir