Kapat
Mobil 0

7200 Lira’ lık rekor fiyatlı telefon LG’ den geliyor!

Sınırlı üretim rekor fiyatlı telefon LG’ den geliyor!

LG en son çıkan amiral gemisi V30’ un üzerine eklemeler yaparak sınırlınsauıda sunacağı yeni telefonunu duyurdu. Ultra Lüks kılasmanına giren bu cihaz fiyatıyla dudak uçuklatıyor. LG Signature Edition ismini alan telefon V30’ a göre tasarım ve donanım olarak biraz daha farklı özellikler sunuyor.

LG Signature Edition, tıpkı V30’da olduğu gibi 6 inçlik çerçevesiz bir ekrana sahip. Fakat V30’un cam arka yüzeyi, LG Signature Edition’da yerini zirkonyum seramik yüzeye bırakıyor. Zirkonyum seramik çizilmelere karşı daha dayanıklı olsa da kırılmalar için aynı şeyi söylemek zor. Aynı zamanda LG bu özel üretimi alacak bazı şanslı kullanıcılara cihazın arkasına isimlerini yazdırma imkanı sunacak.

Ayrıca cihaz kutusunun içerisinden bir kablolu bir kablosuz olmak üzere iki kulaklık çıkacak. Kutu içeriği böylesine güzel olan cihazda 6 GB RAM ve 256 GB hafıza bulunuyor. Android Oreo’ nun da ön yüklü olarak geleceği Signature Edition sadece Güney Kore’ de 300 adet olarak satışa sunulacak.

Fiyatı ise vergiler hariç 1800$ olacak olan bu akıllı telefon yaklaşık olarak 7200₺ gibi bir rakama denk geliyor. Bakalım LG bu fiyata özel üretim cihazlarını satabilek mi?

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir